Má chovatelská stanice byla založena v roce 1996. Název byl odvozen od černo-bílých pudlů harlekýn, které jsem v té době chovala. Moje první harlekýnka Ematia Harlekýn Lubaco CZ pocházela z prvního vrhu v naší republice. Byl to pro mne splněný sen, když jsem si jí přivezla domů.
Moje láska k dvoubarevným pudlům pokračovala a přibyla k nám Merinka, celým jménem Marilin Údolí Vrchlice, naše malá black and tanka.
Po 20 letech chovu vícebarevných toy a trpasličích pudlů jsem si koupila svojí první hnědou toyku  HAPPY HOYDEN Broskvička. Má tak výjimečnou povahu, že jsem začala přemýšlet o vlastním chovu hnědých toy pudlů a toužila jsem mít po Aničce vlastní štěňátko.
Nyní se snažím rozšířit zdravý chov hnědých a černých toy a trpaslích pudlů.
Mým prioritním cílem je odchovat zdravá štěňata, dobře socializovaná, kde u každého štěněte pečlivě hledám  milujícího majitele. Všechna moje štěňátka jsou prodávána s rodokmenem, pet pasem pro cestování a samozřejmostí je přiložená kupní smlouva. Štěňátka jsou odčervená, očkovaná a s mikročipem. Do nového domova odcházejí nejdříve ve věku 12 týdnů, takže jsou dostatečně velká na cestu do svých nových domovů.

 

// O nás:
 Videa
Chovatelská stanice Černo-bílý sen